




Дипломат з еко шкіри Portfolio чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дипломат з еко шкіри Portfolio чорний S1645438
Опис товару:
Кейс має одне велике відділення, яке накривається кришкою на двох кодових замках.
Усередині розташований великий відкидний відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, три петлі для ручок.
Можливість збільшення дипломата за товщиною +2 см.
Кейс оснащений надійною пластиковою ручкою у верхній частині кейсу.
На дні кейсу розташовані пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір чорний.
Колір фурнітури: сріблястий.
Розміри (ШхВхГ): 440х330х110 (130) мм.
Вага: 2030
Країна виготовлення Портфоліо, Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 2030 г |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Кліпси |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 2 850 ₴






