




Дипломат з екошкіри Portfolio коричневий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дипломат з екошкіри Portfolio коричневий S1645437
Опис товару:
Кейс має одне велике відділення, яке накривається кришкою на двох кодових замках.
Усередині розташований великий відкидний відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, три петлі для ручок.
Кейс оснащений надійною пластиковою ручкою у верхній частині кейсу.
На дні кейсу розташовані пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір коричневий.
Колір фурнітури: сріблястий.
Розміри (ШхВхГ): 440х330х80 мм.
Вага: 1860
Країна виготовлення Портфоліо, Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 1860 г |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Кліпси |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 2 750 ₴



