




Дипломат з екошкіри Portfolio коричневий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дипломат з екошкіри Portfolio коричневий S1645436
Опис товару:
Кейс має одне велике відділення, яке накривається кришкою на двох кодових замках.
Усередині розташований великий відкидний відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, три петлі для ручок.
Можливість збільшення дипломата за товщиною +2 см.
Кейс оснащений надійною пластиковою ручкою у верхній частині кейсу.
На дні кейсу розташовані пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: коричневий.
Колір фурнітури: сріблястий.
Розміри (ШхВхГ): 440х330х130 (150) мм.
Країна виготовлення: Портфоліо, Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Кліпси |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 2 995 ₴





