




Чоловіча папка з екошкіри Macma Mcollection коричнева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча папка з екошкіри Macma Mcollection коричнева SS2762701-1
Опис товару:
Усередині папки: два відділення для документів формату А4, три кишеньки для візиток, одна прозора кишенька для пропуску або ID паспорта, петля для ручки.
Папка не оснащена калькулятором.
Блокнот.
Закривається на блискавку.
Характеристика:
Матеріал: штучна кожа .
Колір: коричневий.
Розмір: 35 x 26,2 x 4,8 см.
Виробник: Macma, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Macma |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Macma |
| Довжина (1) | 35 |
| Замок-блискавка | Да |
| Кільцевий механізм | Немає |
| Поверхня | Матова |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
| Формат | А4+ |
- Ціна: 650 ₴



