




Рюкзак міський 25L KingCamp Arches синій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський 25L KingCamp Arches синій KB3336
Опис товару:
Є два відділення на блискавці.
Усередині першого відділення розміщений відділ для ноутбука 14,1 дюйма та планшета.
Друге відкидне відділення на блискавці. Усередині розташовані дві сітчасті кишені на блискавці, дві відкриті кишені, дві петлі для ручок, карабін для ключів.
На лицьовій стороні рюкзака розташовані дві кишені на блискавці й одна відкрита кишеня.
На бічних поверхнях рюкзака розташовано дві кишені на блискавці.
М'які регульовані лямки рюкзака.
Ергономічна спинка з м'яким сітчастим покриттям.
Верхня ручка рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Розмір (ШхВхГ): 30х43х15 см.
Об'єм: 25 л.
Країна-виробник: KingCamp (54).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingCamp |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Kingcamp |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 1 095 ₴




