


Сумка рюкзак для ноутбука 14,1 дюймів MID чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка рюкзак для ноутбука 14,1 дюймів MID чорна mo8565
Опис товару:
Призначена для транспортування ноутбука з діагоналлю екрану 14,1 дюймів.
Виготовлена із міцного поліестеру.
Одне основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці, які ідеально підходять для додаткових аксесуарів.
Сумка оснащена знімним ременем, що дозволяє носити сумку як на одному плечі так і на двох як рюкзак.
Ручка для перевезення сумки в руці.
Характеристики:
Матеріал: Поліестер 300D.
Розміри: 39,5 х5, 5х27 (см).
Підходить для ноутбуків 14,1 дюймів.
Виробник: MID, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mid |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 395 мм |
- Ціна: 650 ₴

