




Рюкзак для ноутбука 14,1 дюймів Greg Norman чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для ноутбука 14,1 дюймів Greg Norman чорний S1645424
Опис товару:
М'яка ручка та регульовані лямки рюкзака.
М'яка спинка із сітчастим покриттям.
Два основних відділення на блискавці.
В одному відділенні розташований відділ для ноутбука 14,1 дюймів та відділ для планшета.
У другому відділенні розташована кишеня на блискавці і дві відкриті кишені.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Бічна сітчаста кишеня.
Можливість кріплення на ручку валізи.
Характеристики:
Основний матеріал: поліестер.
Розміри: 44 x 28 x 13 см.
Колір чорний.
Виробник: Greg Norman, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Greg Norman |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Кількість відділень | 2 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Вікова група (1) | Доросла |
| Тип рюкзака | Міські |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Візерунки та принти (1) | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 1 350 ₴






