




Пляжна жіноча сумка Podium PC бузкова
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляжна жіноча сумка Podium PC бузкова 9139-1 navy
Опис товару:
Пляжна сумка з підкладкою.
Закривається на блискавці.
Всередині сумки бічна кишеня.
Висота ручки: 27 см.
Характеристики:
Артикул/Кольор: PC 9139-1 navy, бузковий.
Матеріал: текстиль.
Зовнішні розміри: 55*32*13 см.
Виробник: Podium.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Подіум |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Довжина ручок | 260 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Пляжна |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Бузковий |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Подиум |
- Ціна: 328 ₴



