




Жіноча термосумка для обіду, ланча, ланч бокс Roxy Lunch Hour
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка для обіду, ланчу, бутербродів Roxy Lunch Hour
Тримайте свій щоденний обід при правильній температурі і при цьому він виглядатиме чудово за допомогою термо сумки для обіду Roxy Lunch Hour.
Опис товару:
Тканина: міцна поліефірна тканина із принтом [600D].
Зовнішній вигляд продукту може відрізнятися в залежності від місця розміщення друку.
Одне основне відділення із внутрішнім покриттям, що зберігає температуру всередині сумки.
Сумка закривається складанням верхньої частини сумки та фіксується ремінцем на липучці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Розміри: 24 х 17х 14.
Об'єм: 4 л
Виробник: Roxy, М'янма.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roxy |
| Країна виробник | М'янма |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 4 л |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 14 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Ланчбокс |
| Тип тканини | Поліестер |
- Ціна: 595 ₴


