




Комплект із рюкзака, чохла для ноутбука, косметички Winmax синій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект із рюкзака, чохла для ноутбука, косметички Winmax синій PB-001 blue
Опис товару:
Рюкзак
Виріб виготовлений із міцної синтетичної тканини.
Одне основне відділення, всередині якого розташовані дві відкриті кишені, кишеня на блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Міцна металева ручка.
Спинка та лямки рюкзака додатково ущільнені для комфортного носіння.
Чохол для ноутбука на одне основне відділення на блискавці.
Косметичка має одне відділення на блискавці.
Характеристики:
Основний матеріал: поліестер.
Розміри рюкзака: 39 x 30 x 12 см.
Розміри чохла: 37 х 25 х 1,5 см.
Розміри косметичка: 23 х 7 х 5 см.
Країна виробник: Winmax, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINMAX |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Вікова група (1) | Доросла |
| Тип рюкзака | Міські спортивні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Візерунки та принти (1) | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 595 ₴




