




Спортивний рюкзак 23L Reebok Myt Backpack рожевий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак 23L Reebok Myt Backpack рожевий SH23399 pink
Опис товару:
Виготовлений із поліестеру, дуже легкого, міцного та повністю водонепроникного.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці. Всередині розміщений один відкритий відділ для документів формату А4 або ноутбука.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Одна відкрита кишеня на бічній поверхні рюкзака.
Цей рюкзак має дві м'які та зручні лямки, які можна регулювати.
Спинка рюкзака має ущільнення для комфортного носіння.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: 100% перероблений поліестер.
Колір: рожевий.
Розміри: 43 см х 30 см х 11 см.
Об'єм: 23 л.
Виробник: Reebok, Індонезія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 23 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 1 195 ₴






