


Жіночий рюкзак з квітами 23L Head Astra
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак з квітами 23L Head Astra HD-63
Опис:
Яскраве забарвлення рюкзака - квітковий принт.
Виготовлений з використанням міцних та якісних матеріалів та фурнітури.
Три основних відділи різного призначення.
В одному відділенні розташований відділ для ноутбука 14,1 дюймів та кишенька для плеєра з виводом для навушників.
У передньому відділенні розташований органайзер – кишеньки різного розміру, петлі для ручок, брелок для ключів.
На бокових поверхнях рюкзака сітчасті кишені.
Можливість регулювання товщини рюкзака завдяки бічним стяжним ремінцям.
Широкі ергономічні регульовані лямки рюкзака з м'яким сітчастим покриттям.
Анатомічна спинка із м'якими сітчастими вставками.
Універсальне використання - як міське та/або спортивне.
Характеристики:
Виробник: Head.
Матеріал: поліестер.
Колір: кольоровий
Розміри: 42x30x19 см.
Об'єм: 23 л.
Вага: 995 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 995 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 19 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 23 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 1 095 ₴

