

Спортивний рюкзак 20L Asics кораловий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак 20L Asics кораловий 110541-0552
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцного поліестеру.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці. Усередині розташована одна сітчаста кишеня на блискавці, висновок для навушників.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Дві сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Бічні стяжні ремені дозволяють регулювати об'єм рюкзака за товщиною.
Широкі регульовані лямки з м'яким сітчастим покриттям дозволяють тривалий час носити рюкзак.
Спинка рюкзака прошита і має невелике ущільнення для комфортного носіння.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: кораловий.
Розміри, см (ШхВхГ): 29х46х17.
Об'єм: 20 л.
Вага: 370 г.
Виробник: Asics, В'єтнам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASICS |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вага | 370 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 17 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 995 ₴

