




Сумка спортивна Nike Academy 37L Team Soccer Duffel Bag
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна Nike Academy 37L Team Soccer Duffel Bag S8097-410
Опис товару:
Сумка виконана з міцного поліестеру.
На лицьовій стороні логотип виробника Nike.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині розташована кишеня на блискавці для дрібниць.
На лицьовій стороні одна містка кишеня на блискавці.
Вентильоване відділення для взуття або вологих речей на бічній поверхні сумки.
Кишеня на блискавці, а також відкрита сітчаста кишеня на другому боці сумки.
Дві міцні ручки.
Незнімний регульований плечовий ремінь.
Дно сумки та бічні поверхні має прогумоване покриття.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Колір синій.
Розмір см(ШхВхГ): 52х27х26 см.
Об'єм л: 37 л.
Вага: 520 г.
Виробник: Nike, В'єтнам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 520 г |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 26 см |
| Об`єм | 37 л |
| Ширина | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Nike |
| Замок (1) | Молния |
| Плечовий ремінь | Да |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 1 795 ₴



