




Сумка для мам із фіксацією на дитячу коляску
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для мам із фіксацією на дитячу коляску 4275312856898
Опис товару:
Ви можете взяти із собою багато речей, які Вам знадобляться під час виходу з дому, наприклад, серветки, телефон, дитячі іграшки, підгузки або пляшечки з молоком і напої.
Органайзер дуже місткий, основне відділення закривається клапаном на липучці. Всередині знімна перегородка на липучках.
Спереду є кишеня для телефона,
Має зовні з боків дві кишені для пляшок або інших предметів.
Відкрита кишеня на тильній стороні сумки.
Сумку дуже легко чистити, досить протерти її вологою ганчіркою або випрати під проточною водою.
Встановлення дуже просте, лямки застібаються на липучки, досить їх зачепити.
Характеристики:
Матеріал: високоякісний нейлон, підкладка з поліестеру, стійкого до забруднень і пошкоджень.
Колір: сірий із синій.
Розміри: 21 (довжина з кишенями 30 см) х 12 см х 12.
Вага, г: 105,
Виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 120 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Тип сумки | Конверт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Липучка |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Довжина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (1) | 210 |
| Пол1 | Жіночий |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип | Сумка міська |
| Тип сумки (1) | Конверт |
- Ціна: 395 ₴




