




Міський рюкзак National Geographic сірий на 18л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак National Geographic сірий на 18л 8718973069031
Опис товару:
2 бічні сітчасті кишені.
грудна стяжка на фастексі.
чудова організація в основному відділенні на блискавці.
сітчаста кишеня на блискавці всередині відділення.
відділ для гідратора з виведенням назовні.
зручна спинка та лямки рюкзака із сітчастим покриттям.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Об'єм: 18 л.
Розміри, см: 42х24х16,5.
Колір: сірий.
Виробник: National Geographic.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | National Geographic |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 16.5 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | National Geographic (США) |
- Ціна: 1 495 ₴





