




Сумка для ноутбука 15,6 дюймів Dynabook Advanced сіра
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 15,6 дюймів Dynabook Advanced сіра PX2001E
Опис товару:
Виготовлена з міцної синтетичної тканини з водовідштовхувальними властивостями.
Одне основне відділення для ноутбука 15,6 дюймів закривається на блискавку.
На лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці.
Дві зручні ручки.
Знімний ремінь через плече.
Ремінець для кріплення сумки на ручку валізи.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600D.
Колір: сірий.
Підходить для ноутбуків до: 15,6".
Розміри: 405 х 70 х 310 мм.
Вага: 450 г
Виробник: Dynabook, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyna |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 405 мм |
- Ціна: 999 ₴





