


Рюкзак міський Portfolio жовтогарячий на 15л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Portfolio жовтогарячий на 15л SPL01 orange
Опис виробу:
Об'єм: 15 л.
Оригінальна форма та нетривіальний дизайн.
Завдяки своїй вдалій конструкції рюкзак можна носити як на спині, так і на грудях.
Одне основне відділення на блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Ергономічна регульована лямка на липучках. На лямці розташована невелика кишеня еластична кишеня на липучці.
Спинка рюкзак додатково ущільнена та прошита.
Петля для підвішування рюкзака.
Характеристики:
Вес(кг): 0,325.
Колір: помаранчевий.
Ширина (см): 30.
Висота (см): 44.
Товщина (см): 11.
Об'єм: 15 літрів.
Матеріал: поліестер.
Виробник: Portfolio, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 325 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 550 ₴

