




Рюкзак міський Wallaby піксель на 22л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Wallaby піксель на 22л 1198 pixel
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцного матеріалу з водовідштовхувальними властивостями.
Місткий основний відділ, який закривається на змійки та накривається клапаном на двох фастексах. Усередині розташований відділ для ноутбука 14 дюймів і дві відкриті кишені.
Невелика потайна кишеня на блискавці на бічній поверхні рюкзака.
Накладна кишеня на блискавці на передній стінці рюкзака.
Зручні регульовані лямки рюкзака із сітчастими вставками.
Нейлонова ручка для носіння в руці.
Зручна прошита спинка рюкзака.
Дно рюкзака ущільнене вставкою зі штучної шкіри.
Характеристики:
Розміри: 39(55)х34х17 см.
Матеріал: поліестер, штучна шкіра.
Колір: камуфляж піксель.
Виробник: Wallaby, Україна.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 34 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 1 104 ₴



