




Сумка жіноча Wallaby жовтогаряча
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча Wallaby жовтогаряча 571150-1
Опис товару:
Довжина ручок 26 см.
З боків сумка скріплюється ременями для надання форми та зменшення розміру.
Усередині сумки одне велике відділення та кишеня на змійці.
Сумка без плечового ременя.
Довжина ручок дає змогу носити сумку на плечі.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра
Колір: помаранчевий.
Розміри, см: 42х24х15.
Виробник: Wallaby.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Довжина ручок | 260 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип сумки (1) | Сумка |
- Ціна: 720 ₴






