

Ключниця, чохол для ключів із натуральної шкіри Lorenti чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключниця, чохол для ключів із натуральної шкіри Lorenti чорна
Виріб виконаний з м'якої натурально кожи.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині розміщений шкіряний ремінець із кільцем для фіксації ключів.
На передній стороні ключниці розташований кишеня на блискавці для невеликих предметів.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри (ШхВхГ, см): 12,5х7х1 см.
Бренд: Lorenti .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorenti |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 12.5 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Для ключів |
| Розмір | Середні |
- Ціна: 150 ₴

