




Сумка для ноутбука 14,1 дюймів Professional синя
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 14,1 дюймів Professional синя S931 20
Опис сумки:
Відділ для ноутбука 14,1 на липучці.
Усередині 2 кишені для дрібниць і плоский відділ на липучці.
Відділ для документів формату А4.
Регульований знімний ремінь через плече.
Зовнішня кишеня на передній стінці.
Зовнішня кишеня на блискавці на задній стінці.
Можливість кріплення на ручку валізи.
Характеристики:
Виробник: Professional, Китай.
Розміри 38х29х7 см.
Матеріал: поліестер.
Колір синій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 70 мм |
| Довжина (1) | 70 |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Універсальний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштовий |
| Тип сумки (1) | Месенджер/Пощова |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 750 ₴




