



Рюкзак міський Paso чорний на 18л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Paso чорний на 18л 19-100A
Опис:
Рюкзак на два відділення на блискавці.
На передній стінці рюкзака розташовані дві додаткові кишені на блискавці.
Бічні сітчасті кишені.
Міцний і зносостійкий матеріал.
М'яка сітчаста спинка рюкзака для комфортного носіння, м'які комфортні лямки.
Зручна ручка для перенесення або підвішування.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Розміри: 28x44x15 см.
Вага: 535 г.
Об'єм: 18 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 535 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Paso |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 895 ₴

