



Рюкзак міський Roxy Basic Blush Heart кораловий на 18л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Roxy Basic Blush Heart кораловий на 18л XMWBA02S
Опис товару:
Проста та легка конструкція для зручності щоденного використання.
Міцні шви та матеріали рюкзака.
Міцні регульовані лямки рюкзака.
Містке основне відділення.
Накладна кишеня на блискавці для підручних предметів (на лицьовій стороні рюкзака).
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри в см. (ШхВхГ): 31.00 x 39.00 x 12.50.
Об'єм: 18 л.
Вага: 0.360 кг.
Колір: кораловий.
Виробник: Roxy, В'єтнамна.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roxy |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Paso |
| Дропшипінг | Да |
| Візерунки та принти (1) | Клітка |
- Ціна: 595 ₴

