


Мала валіза з полікарбонату, ручна поклажа 36L Horoso жовтий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька ударостійка валіза з полікарбонату, ручна поклажа 36L Horoso жовтий S10853S yellow
Чудова валіза, з якою Ви завжди будете на висоті та безсумнівно зможете виділитися з натовпу однотипних валіз. Ця валіза ідеально підкреслить Ваш вишуканий смак. Також він дуже міцний і слугуватиме не один рік, вірою й правдою.
Опис товару:
має два відділення
Модель обладнана спареними колесами, що обертаються на 360°.
Висувна телескопічна, алюмінієва ручка.
Ручка у верхній частині валізи для транспортування у вертикальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на змійці, яка розділяє внутрішній простір на два основні відділення, перегородка має сітчасту кишеню на блискавці.
Еластичні компресійні ремені на фастексі призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: полікарбонат.
Колір: жовтий.
Розмір: 55х35х20 см.
Об'єм: 36 л.
Країна реєстрації бренда: Horoso, Україна.
Країна-виробник: Китай.
Відео щодо товару:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoso |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 36 л |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 1 795 ₴

