


Рюкзак міський Paso з тканини на 18л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Paso з тканини на 18л 14-016A
Опис товару:
Проста та легка конструкція для зручності щоденного використання.
Міцні шви та матеріали рюкзака.
Невелике ущільнення на спинці рюкзака.
Міцні регульовані лямки рюкзака.
Містке основне відділення.
Накладна кишеня ні блискавки для підручних предметів (на лицьовій стороні рюкзака).
Дві сітчасті кишені з боків рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри в см. (ШхВхГ): 41,5х32х14.
Об'єм: 18 л.
Країна походження торгової марки: Paso, Польща.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 41.5 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Paso |
| Дропшипінг | Да |
| Візерунки та принти (1) | Клітка |
- Ціна: 655 ₴

