




Рюкзак для ноутбука до 16 дюймів Continent сірий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак з відділом для ноутбука до 16 дюймів Continent BP-003 Grey сірий
Оригінальний і практичний рюкзак з відділенням для ноутбука діагоналлю до 16 дюймів. Надійно захистить Ваш пристрій від різних пошкоджень, пилу та бруду, а також забезпечить комфорт під час транспортування. Ідеально підійде для короткочасних поїздок.
Опис:
Рюкзак на одне відділення, закривається на блискавку.
Усередині спеціальне відділення для ноутбука до 16 дюймів.
Спереду об'ємна кишеня, закривається блискавкою.
Спинка середньої жорсткості.
Плечові лямки анатомічної форми регулюються за висотою.
Міцна ручка для перенесення рюкзака в руці або для підвішування.
Характеристики:
Артикул: BP-003 Grey.
Зовнішні розміри: 32 x 48 x 20 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: сірий.
Виробник: Continent, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continent |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 480 см |
| Глибина | 200 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 27 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 320 см |
| Тип застежки | Молния |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Рюкзак |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Continent |
- Ціна: 895 ₴

