


Сумка чоловіча, слінг Lanpad через плече синій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комфортна чоловіча сумка через плече Lanpad синій
припаде до смаку сучасному чоловікові, що веде активний спосіб життя Виріб буде кожен день радувати практичним і зручним дизайном.
Опис товару:
Два відділення, закриваються на блискавку.
Усередині одного відділення є відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На фасаді розташована кишеня на магнітній кнопці, а на зворотному боці кишеня на блискавці.
Регульований ремінь завширшки 4 см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: синій.
Розміри: 16*26*10 см.
Країна-виробник: Lanpad, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Lanpad |
| Підлога | Чоловічий |
- Ціна: 395 ₴

