



Сумка візка складана для покупок на колесах жовтогаряча
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка візка складана для покупок на колесах жовтогаряча S1645304
Опис товару:
Складана сумка для покупок 3 в 1 на коліщатках — допомога в повсякденних покупках.
Сумка/візок для покупок , обладнана коліщатками, які розвантажать хребет і зроблять покупки простішими.
Вона складана, завдяки чому займає мало місця ї її завжди можна носити із собою.
Можливість збільшення та зменшення — завдяки ковзній блискавці, коли Ви йдете за покупками, Вам не потрібно носити із собою велику громіздку сумку, просто відрегулюйте розмір цієї сумки відповідно до ваших поточних потреб.
Сумка стійка та легка, легко складається й розкладається.
Міцні колеса витримують великі навантаження.
Виготовлений із поліестеру, який дуже легко чистити.
Використовуючи багаторазові сумки для покупок, ви захищаєте довкілля!
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: у складеному вигляді (для транспортування): 40 см x 17 см x 5 см.
Сумка: 46 см (максимально укорочена 30) х 27 см х 15 см
Висота сумки з коліщатками: 57 см + ручка 25 см.
Вага: 370 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Колір | Помаранчевий |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Регулювання розміру | Так |
| Тип | Сумка |
| Призначення | Для жінок |
| Розміри | |
| Вага | 0.37 кг |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 15 см |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Матеріал (1) | Полиэстер |
| Призначення (1) | Для жінок |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип (1) | Сумка |
- Ціна: 365 ₴

