




Сумка-шопер із термовідділом і фіксацією на візок для покупок 55L Topmove
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для покупок із термовідділом і фіксацією на візок для покупок 55L Tormove червона
Дуже зручна і містка сумка для покупок має місткість 55 літрів. Тепер Ви можете легко одягнути сумку на кошик і також зняти її завдяки спеціальним засувкам, щоб відразу ж покласти продукти в сумку, швидко і легко не перекладаючи їх кілька разів.
Опис товару:
закривається на двох липучках.
Два пластикові фіксатори на візок для покупок.
Усередині розташоване термовідділення для заморожених продуктів на блискавці та невеликий кишеня на блискавці для дрібних предметів.
Міцна синтетична тканина — поліестер.
Дві тканинні ручки середньої довжини.
Сумка скочується і складається в спеціальний чохол на шнурку-затяжці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: червоний.
Розміри сторони сумки: 33 x 54 x 57 см.
Об'єм: 55 л.
Вага сумки без чохла: 415 г.
Вантажопідіймальність: 12 кг.
Виробник: Topmove, Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 415 г |
| Висота | 570 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 12 кг |
| Об`єм | 55 л |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Липучка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 540 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Липучка |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Матеріал (1) | Полиэстер |
| Призначення (1) | Універсальні |
- Ціна: 695 ₴

