




Сумка-рюкзак для тварин Reverse сірий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-рюкзак для тварин Reverse сірий
tl101 grey
Завдяки універсальній сумці-рюкзаці Ви можете взяти свого вихованця куди завгодно, щоб проводити час разом, наприклад, на щоденних прогулянках, пригодах на вихідних та інших заходах на свіжому повітрі.
Опис товару:
Легке та зручне плечове перенесення для хатніх тварин.
Закривається на блискавці, підголів'я затягується шнурком із карабіном.
Виготовлена із сітчастого синтетичного матеріалу та ПВХ.
Для пошиття використовувалися титанові нитки, що додатково збільшує його міцність.
Плечовий ремінь на фастексі. На ремені розташована сітчаста кишеня на для телефона.
Переноска ідеально підходить для перевезення цуценят і маленьких собак, а також кішок.
Характеристики:
Матеріал: нейлон, ПВХ.
Колір: сірий.
Розмір ШхВхГ (см): 31x24x22
Вага (кг): 0.280 кг.
Максимальне навантаження: 15 кг.
Виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак-переноска |
| Висота | 24 |
| Довжина | 22 мм |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Матеріал | Композитний матеріал |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Немає |
| Сезон | Демисезон |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 31 мм |
- Ціна: 920 ₴



