




Рюкзак-сумка для мами 12L Living Traveling Share синій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак-сумка для мам Living Traveling Share темно-синій xj3702 navy
Опис товару:
Кількість основних відділень: одне.
Усередині є три відкриті кишені та кишеня на блискавці.
На лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці.
У ньому розташовані три накладні кишені, зсередини обжитих фольгою.
Рюкзак має бічні кишені. на одній із них кишеня на блискавці.
Довжина плечових лямок може регулюватися за допомогою пластикових пряжок. Також виріб має дві ручки, за допомогою якої аксесуар можна переносити в руці.
Рюкзак закривається за допомогою блискавки.
Характеристики:
Матеріал: оксфорд.
Колір: темно-синій.
Об'єм: 12 л.
Розміри см: 38 х 26 х 12 см
Вага: 440 г.
Країна-виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 440 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Ширина | 26 см |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіноча |
| Вікова група | Доросла |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 12 м. куб |
- Ціна: 650 ₴





