




Яскрава ділова жіноча сумка для ноутбука 15.6 дюйма Lavio червона
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава жіноча сумка для ноутбука 15.6 дюйма Lavio Notebook Bag червона
Опис товару:
Предназначена для транспортування ноутбука з діагоналлю екрана 15,4-15,6 дюймів, документів, аксесуарів.
Виготовлена з нейлону зі вставками з екошкіри.
Одне основне відділення, всередині якого розташований відділ для ноутбука 15,6 дюйма; дві великі кишені, одна з яких на блискавці, друга на липучці для документів формату А4; чотири невеликі кишеньки для візиток і платіжних карток, три петлі для ручок.
Кишеня на магніті на лицьовій стороні сумки.
Відкрита кишеня на тильній стороні сумки.
Ручки середньої довжини зі штучної шкіри. Висота ручок від верхньої точки сумки 20 см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон, штучна шкіра.
Розміри: 300x420x120 мм
Вага: 0,770 кг.
Підходить для ноутбуків 15,4-15,6 дюйма.
Виробник: Lavio, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ILAVIO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 300 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 770 г |
| Глибина | 120 |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Немає |
| Підлога | Жіночий |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Сумка |
- Ціна: 650 ₴

