




Молодіжний рюкзак у карту 25L Reaper різнобарвний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молодіжний рюкзак у карту 25L Reaper різнобарвний 3311213459
Опис:
Виготовлений із міцної та легкої високотехнологічної тканини.
Ідеально підходить для школи, поїздок і повсякденного використання.
Рюкзак має два основні відділення.
Усередині першого відділення розташовані: відділення для ноутбука 15,6 дюйма, дві відкриті кишеньки та потайна кишеня на липучці.
Усередині другого відділення розташований органайзер (різні кишеньки для невеликих речей, петлі для ручок, карабін для ключів).
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Дві бічні кишені для пляшки з водою або парасольки.
Ручка для перенесення, регульовані плечові лямки з набиттям і світловідбивними елементами для підвищення безпеки.
Зручна спинка з м'яким сітчастим покриттям.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: різнобарвний
Розміри: 46x32x18 см.
Об'єм: 25 л.
Вага: 695 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reaper |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 695 г |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 18 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25 л |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 32 см |
| Тип | Міський |
| Вікова група | Доросла |
| Кишені | Фронтальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 1 280 ₴






