




Легка поясна сумка, бананка Fasion Sports оливкова
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка сумка на пояс, бананка Fasion Sports оливкова olive
Раді представити Вам універсальну міську із міцного матеріалу. Підходить для носіння як на поясі, так і на грудях або на спині.
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Регульований поясний ремінь.
Три відділення на блискавці. Усередині в одному з відділень розташована кишеня на змійці.
Ідеально підходить для носіння телефона, ключів, гаманця.
Характеристики:
Виробник: Китай.
Розміри 31 (довжина з вушками)х11х5 см.
Максимальна довжина ремінця із сумкою 115 см.
Матеріал: полиэстер.
Колір: оливковий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 31 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Максимальний обхват талії | 115 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | На поясі |
- Ціна: 345 ₴



