
Чоловіча барсетка Pako Jeans чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча барсетка Pako Jeans чорна Torba 66 czarna
Опис товару:
Модель виготовлена зі штучної шкіри.
Два основні відділення на блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Петля для ременя на тильній стороні сумки (ремінь у комплекті не йде).
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Зовнішні розміри (ДхВхШ): 135х100х20 мм (товщина з передньою кишенею 45 мм).
Виробник: Pako Jeans, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pako |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол (1) | Чоловічий |
| Тип сумки | На поясі |
| Тип сумки (1) | Сумка на пояс |
| Ширина (1) | 20 |
- Ціна: 595 ₴

