




Чоловіча сумка-планшетка з екошкіри PU Reverse чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наплічна чоловіча сумка з екошкіри Reverse чорна F580 black
Опис товару:
Сумка виготовлена з якісної еко кожи PU.
Закривається на блискавці та накривається клапаном на двох магнітах.
Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розташована кишеня на блискавці, відкрита кишенька та петля для ручки.
На передній стінці під клапаном розташована кишеня на магнітній кнопці.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Незнімний плечовий ремінь із нейлону.
Характеристики:
Матеріал: екошкіра PU.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 25x23x5.
Вага: 570 г.
Виробник: Reverse.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reverse Osmosis Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
- Ціна: 780 ₴




