




Великий армійський баул, рюкзак два в одному 108L Ukr military піксель ВСУ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий армійський баул, рюкзак два в одному 108L Ukr military піксель ВСУ
Сумка-баул чудово підійде для переміщення великої кількості об'ємних вантажів або речей.
Опис товару:
Виготовлена з міцного матеріалу кордура з вологовідштовхувальним просоченням.
Одне містке відділення закривається на блискавки та накривається клапаном на липучках. Усередині відділення розміщено дві кишені на блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Дві лямки для носіння на плечах із м'якими накладками та регулюванням довжина завдяки фастексам.
Характеристики:
Артикул: S1645294.
Матеріал: кордура.
Колір: піксель СУ.
Розміри (ШхВхГ): 78х42х42.
Об'єм: 108 л.
Вага: 640 г.
Виробник: Ukr military, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.64 кг |
| Об`єм | 108 л |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Глибина | 42.0 |
| Глибина (1) | 42 |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Призначення (1) | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Розмір | Гігант |
| Розмір (1) | Гігант |
| Регулювання розміру | Немає |
| Стан | Нове |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 78 мм |
- Ціна: 1 350 ₴





