




Cпортивна сумка з відділом для взуття 25L Fitness Meteor Siggy Bag
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cпортивна сумка з відділом для взуття 25L Fitness Meteor Siggy Bag 74547 black
Опис товару:
Виріб виготовлено з міцних синтетичних тканин чудової якості, що гарантує довговічність.
Сумка одне основне відділення, у якому також розміщена прозора кишенька для смартфона, ключів або інших цінних речей розміром приблизно 11,5 х 14,5 см.
Бічна кишеня, наприклад, для взуття, неабияк спрощує організацію місця. Завдяки такому розташуванню кишень ви завжди без проблем знайдете те, що Вам потрібно зараз.
Сумку можна носити за допомогою довгого регульованого ременя або двох ручок меншого розміру, що підвищує зручність використання.
Характеристики:
Матеріал: поліестер
Колір: чорний.
Розміри: 48 х 25 х 25 см.
Вага: около 436 г.
Місткість: 25 л.
Виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meteor |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 0.436 г |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 25 л |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Ручки | Дві |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 995 ₴



