




Невеликий рюкзак з відділом для ноутбука 14,1 дюйма UNI port USB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий рюкзак з відділом для ноутбука 14,1 дюйма та портом USB UNI чорний
Опис товару:
Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розташований відділ для ноутбука 14,1 дюйма.
Дві вертикальні кишені різного розміру на лицьовій стороні рюкзака.
Usb порт для заряджання телефона.
Плечові лямки регульованої довжини.
Верхня ручка.
Характеристики:
Матеріал: поліестер
Колір: чорний.
Розміри: 29x41x10 см.
Об'єм: 12 л.
Вага: 410 г.
Виробник: UNI, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uni |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 410 г |
| Висота | 41 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Об`єм | 12 л |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Вікова група (1) | Доросла |
| Діагональ екрана ноутбука (1) | 14,1" |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Візерунки та принти (1) | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 1 095 ₴



