



Сумка для ноутбука 10 дюймів Continent чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійна сумка для ноутбука 10 дюймів Continent чорний
Зручна та практична сумка призначена для перенесення ноутбука. Сумка виготовлена зі стійкого до зносу матеріалу, забезпечена зручними ручками та плечовим ременем.
Опис товару:
Легка сумка для ноутбука з вертикальним завантаженням.
Стінки з піноподібного матеріалу для захисту ноутбука.
Кишеня-органайзер застібається на блискавку.
Зручний плечовий ремінь.
Діагональ ноутбука: 7-10 дюймів.
Характеристики:
Матеріал: нейлон, поліестер.
Колір: чорний
Відділення для ноутбука, см: 28,5 х 23,5 х 3,5
Зовнішні розміри, см: 30 x 25 x 4.
Виробник: ТМ Continent.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continent |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 10" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Відділення-органайзер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Continent |
- Ціна: 399 ₴

