




Молодіжна джинсова сумка на ремені Fashion jeans bag блакитна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джинсова сумка на ремені через плече Fashion jeans bag блакитна Jeans8081 blue
Опис:
Лицьовий бік сумки прикрашають вставки зі штучної шкіри, бронзовий медальйон.
Сумка закривається на блискавці.
Одне основне відділення, всередині якого розташована кишеня на блискавці та дві відкриті кишені.
Підкладка виготовлена зі щільної тканини коричневого кольору.
У комплекті два ремені для носіння в руці та на плечі, обидва виготовлені та штучної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: котон, штучна шкіра.
Колір: синій.
Розміри: 26х25х2 см.
Вага: 375 г.
Виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Джинс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Жіночий |
- Ціна: 295 ₴






