




Плетена сумка Esmara бежева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плетена сумка Esmara бежева IAN311091 beige
Опис товару:
Плетена солом'яна сумка виготовлена в молодіжному стилі.
Закривається на магнітну кнопку.
Усередині сумки одна відкрита кишеня.
Ручки виготовлені зі штучної шкіри. Висота ручок від верхньої частини сумки 29 см.
Підкладка виготовлена зі щільної, приємної на дотик бежевої тканини.
Характеристики:
Артикул/Колір: IAN311091 beige.
Розміри: 30*30*6 см.
Вага: 270 г.
Колір: бежевий.
Виробник: Esmara, Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esmara |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Солома |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Пляжна |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 395 ₴






