




Рюкзак туристичний 40L Caslon чорний із синім
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак туристичний 40L Caslon чорний із синім S9802 black blue
Опис товару:
Рюкзак виготовлений зі щільної синтетичної тканини — поліестеру.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Три кишені на блискавці різних розмірів на лицьовій стороні рюкзака.
Дві сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Можливість збільшення або зменшення об'єму рюкзака завдяки спеціальній блискавці в нижній частині рюкзака.
Широкі регульовані лямки рюкзака.
Тканинна ручка з нейлону у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Об'єм: 40 л.
Вага: 840 г.
Розміри: 50 (63) x 38 x 16 см
Виробник — Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 840 г |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 63 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення рюкзака | Мультиспорт |
| Об`єм | 40 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 980 ₴






