




Шкіряна папка Portfolio, Україна червона
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна папка Portfolio, Україна червона Port1021 red
Опис товару:
Папка застібається на блискавку.
Усередині розташований відділ для документів формату А4, кріплення для блокнота А4, сегреатор для фіксації файлів або документів, кишеня на змійці, три петлі для ручок, дві кишеньки для візиток.
Додаткова ручка з натуральної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: червоний.
Поміщаються документи формату А4.
Розмір (ШхВхГ), мм: 385 х 255 х 50.
Виробник: Portfolio, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 255 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип сумки | Папка |
| Тип сумки (1) | Папка |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 2 995 ₴



