




Папка з натуральної шкіри Portfolio, Україна синя
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Папка з натуральної шкіри Portfolio, Україна синя Port1021 navy
Опис товару:
Папка застібається на блискавку.
Усередині розташований відділ для документів формату А4, кріплення для блокнота А4, сегреатор для фіксації файлів або документів, кишеня на змійці, три петлі для ручок, дві кишеньки для візиток.
Додаткова ручка з натуральної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: синій.
Поміщаються документи формату А4.
Розмір (ШхВхГ), мм: 385 х 255 х 50.
Виробник: Portfolio, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 255 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип сумки | Папка |
| Тип сумки (1) | Папка |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 2 995 ₴






