




Молодіжний міський рюкзак 28L Corvet
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молодіжний міський рюкзак 28L Corvet BP2020-84
Опис:
два головних відділи закриваються на блискавку;
маленька кишеня для дрібних речей у верхній частині рюкзака;
зручна, м'яка ручка для перенесення;
два бічні сітківки;
передні компресійні ремені;
ущилена спинка з м’якими вставками;
ергономічні регульовані лямки;
вихід для навушників;
світловідбивні елементи, що підвищують безпеку користувача.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Corvet, Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: кольоровий
Розміри: 44 х 30 х 25 см.
Об'єм: 28 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corvet |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 25 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 28 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Corvet |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 750 ₴






