




Молодіжний рюкзак Topmove синій на 20л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молодіжний рюкзак Topmove синій на 20л IAN355589 navy
Опис рюкзака:
Містке основне відділення на блискавці.
Усередині розташовані: відділ для ноутбука, кишеня для планшета.
Дві кишені на блискавці: одна на лицьовій, друга на бічній поверхні рюкзака.
Потайна кишеня на блискавці на спинці рюкзака.
Регульовані плечові ремені з м'якою сітчастою підкладкою.
Спинка рюкзака має сітчасті покриті.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розмір: 45х31х10 см
Об'єм: 20 л.
Максимальна вантажність: 8 кг.
Колір: синій.
Виробник: Topmove, Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 31 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Городской |
- Ціна: 795 ₴




