




Міський рюкзак Lupilu рожевий на 20л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Lupilu рожевий на 20л IAN375621
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцного поліестеру.
Одне основне на блискавці з кишенею для ноутбука та двома невеликими відкритими кишенями.
На лицьовій стороні рюкзака одна велика відкидна кишеня на блискавці Усередині розташовані дві невеликі відкриті кишеньки.
На бічних сторонах рюкзака кишені для пляшок води.
Плечові шлейки регулюються за довжиною.
Зверху ручка, для носіння рюкзака в руці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: рожевий.
Розмір см, (ШхВхГ): 32х38х18.
Об'єм: 20 л.
Країна-виробник: Німеччина.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lupilu |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 18 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 32 см |
| Вага | 370 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 795 ₴




