




Міський рюкзак фіолетовий на 20л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак фіолетовий на 20л 4061458141437 vilolet
Опис рюкзака:
Містке основне відділення на блискавці.
Усередині розташовані: відділ для ноутбука, кишеня для планшета.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Потайна кишеня на блискавці на спинці рюкзака.
Регульовані плечові ремені з м'якою сітчастою підкладкою.
Спинка рюкзака має сітчасті покриті.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розмір: 45х31х10 см
Об'єм: 20 л.
Колір: фіолетовий.
Виробник: Австрія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Австрія |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 31 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Городской |
- Ціна: 695 ₴


